ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

Łóżka auta

( ilość produktów: 2 )

Najlepsze łóżko dla dziecka

Pierwsze łóżko dla dzieci to trudny zakup dla każdego rodzica. Na co zwrócić uwagę? Czym się kierować podczas wyboru? Najczęściej kusi nas względnie niska cena oraz odpowiedni rozmiar, dzięki któremu łóżko zostanie z maluchem na lata. Rzadko jednak patrzymy na estetykę wykonania oraz elementy, które zagwarantują, że dziecko będzie chciało spać we własnym łóżku. Jeśli pragniemy szybko przyzwyczaić małego chłopca do samotnego spania, warto zdecydować się na łóżko dopasowane do jego wieku.  Bogata oferta łóżek dla dzieci sprawia, że rodzice mają w czym wybierać – świetnie w tym przypadku sprawdzą się łóżeczka samochodowe z materacem.  

Łóżko do spania i zabawy

Dzieci najlepiej uczą się podczas zabawy, dlatego zakup łóżka samochodowego do jego pokoju to najlepsze rozwiązanie, aby przyzwyczaić malucha do samodzielności. Świetny design łóżka samochodowego z materacem sprawi, że dziecko nie tylko chętnie prześpi całą noc, ale rano będzie miał ochotę na zabawę. Nie będzie już także chciało spać z rodzicami wiedząc, że w jego pokoju czeka świetne łóżko.Łóżka samochodowe to jednak nie tylko miejsce do spania, ale także pełni funkcję małego, domowego placu zabaw, gdzie dziecko z pewnością będzie spędzało czas na zabawie. Łóżka zostały wykonane z solidnych płyt MDF w różnych kolorach, dzięki czemu nikomu nie stanie się krzywda, a mebel nie ucierpi nawet podczas wielogodzinnej przejażdżki.Co ciekawe, wiele modeli łóżek posiada wbudowaną skrzynię na pościel, którą otwiera się dokładnie w ten sam sposób jak maskę prawdziwego samochodu. Można do tego dobrać komplet obrotowych felg oraz opcjonalnie oświetlenie LED sterowane pilotem. Zatem nie sposób nie wyobrazić sobie radości naszego dziecka.

Więcej niż łóżko samochodowe

W ofercie naszego sklepu znaleźć można również szeroki wybór łóżek piętrowych dla dorosłych oraz łóżek na antresoli. Ciekawy rozwiązaniem są również klasyczne niskie łóżka dla dzieci. Niezależnie jednak na jakie łóżko się zdecydujemy, ważne jest, aby każdy maluch spał spokojnie i każdy dzień rozpoczynał z uśmiechem na ustach.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel