ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

Ławki

( ilość produktów: 4 )

Ławki

Nowoczesne krzesła i ławki to elementy wyposażenia wielu miejsc publicznych.Mają być wygodne i służyć sporej ilości chętnych do ich użytkowania. Warto postawić na modele trwałe, solidne, ale również estetyczne. W kolekcjach Thomas Möbel można liczyć na elementy łączone, od dwóch siedzisk do większej ich ilości. Są wykonane w atrakcyjnych, popularnych kolorach.

Do zadań specjalnych

Główne atuty ławek, na jakie zwracają uwagę kupujący to nowoczesna stylistyka oraz wysoka jakość wykonania. Najczęściej wybiera się te elementy, które mają metalową, zwłaszcza stalową konstrukcję z profilowanymi siedziskami. Zapewniają komfort siedzenia osobom o różnych gabarytach. Coraz częściej odchodzi się od elementów drewnianych na korzyść siedzisk, wykonanych z trwałego, estetycznego plastiku. Ma on specjalną, antypoślizgową strukturę, ułatwiającą swobodne wykonywanie ruchów. Ławki, przeznaczone do miejsc publicznych mają różne rozmiary. Warto ich ilość dopasować do indywidualnych potrzeb - niewielki korytarz w przychodni nie powinien posiadać elementów do siedzenia na całej długości. Nowoczesne ławki są uniwersalne, dlatego zwykle pasują do każdego wnętrza. Można je wstawić do poczekalni, banku, urzędu, szpitala, biura, recepcji, holu. Thomas Möbel oferuje zróżnicowane ławki aż do pięciu siedzisk, połączonych w jednym szeregu.

Wygoda przede wszystkim

Jeśli przyjdzie nam spędzić czas na przymusowym oczekiwaniu, zwykle rozglądamy się za wygodnym miejscem do siedzenia. Każdy przedsiębiorca, oferujący swoje produkty lub usługi powinien mieć miejsce, w którym jest możliwość oczekiwania na niego lub jego pracownika. Nowoczesne, głównie plastikowe ławki dość mocno wpisały się w krajobraz miejsc użyteczności publicznej. Najchętniej wybieramy te, które już "na oko" wyglądają na wygodne. Profilowane, nieco szersze, z pewnością będą miejscem, w którym można spocząć bez odczuwania dyskomfortu. Wygoda mebli tego typu powinna polegać również na łatwości w utrzymaniu czystości siedzisk. Osoby, zajmujące się sprzątaniem, najbardziej cenią meble, z których łatwo zetrzeć kurz lub ewentualny brud bez obawy o naruszenie struktury mebla czy też wyblaknięcie jego koloru. Dlatego do miejsc, gdzie zwykle przebywa sporo ludzi, nie warto szukać siedzisk tapicerowanych, ponieważ ich estetyka może po krótkim czasie pozostawiać wiele do życzenia.

Mobilne meble

Ławki Thomas Möbel są meblami mobilnymi. Oznacza to, że w każdej chwili można zmienić ich miejsce przeznaczenia. Wszystkie dostępne modele opierają się na solidnych nogach, które są stabilne i nie ślizgają się po podłożu. Można je stawiać na wykładzinach dywanowych oraz kamiennej posadzce. Wystarczy siła dwóch osób, aby przenieść ławkę w inne miejsce. Najdłuższe konstrukcje, przeznaczone dla 5 osób ważą niewiele ponad 37 kg. Ławki z dostępnej oferty są malowane proszkowo. Ich kolor nie blaknie mimo upływu czasu. Jest również odporny na promieniowanie słońca. Meble można czyścić standardowymi środkami chemicznymi.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel