ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

Lista form dostaw

Warunki dostawy i wysyłki


Dostawa towarów odbywa się w drodze pod adres podany przez klienta, chyba że uzgodniono inaczej. Podczas przetwarzania transakcji decydujący jest adres dostawy podany w przetwarzaniu zamówienia sprzedawcy.

Jeśli firma transportowa odeśle towary do sprzedawcy, ponieważ dostawa do klienta nie była możliwa, klient ponosi koszty nieudanej wysyłki. Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient nie ponosi odpowiedzialności za okoliczność, która doprowadziła do niemożności dostawy lub jeżeli czasowo uniemożliwił mu przyjęcie oferowanej usługi, chyba że sprzedawca ogłosił usługę z odpowiednim wyprzedzeniem miałem. Ponadto nie dotyczy to kosztów wysyłki, jeśli klient skutecznie skorzysta z prawa do rezygnacji. Jeśli klient skutecznie skorzysta z prawa do rezygnacji, koszty wysyłki w obie strony podlegają zasadom określonym w polityce anulowania sprzedającego.

Odbiór osobisty towaru nie jest możliwy ze względów logistycznych.

Dostarczamy Twoje zamówienie w Polsce za darmo do drzwi Twojego domu.

Czas dostawy w zależności od wybranego produktu wynosi od 3 do 30 dni roboczych.

Sklep internetowy Thomas Möbel - dostawy w EU

Zamówiony towar dostarczamy za dodatkową opłatą do wszystkich krajów w Unii Europejskiej (bez wysp), Szwajcarii i Lichtensteinu.

Koszty wysyłki w przypadku dostaw poza Polską zależą od wartości towaru, jego gabarytów oraz odległości. W przypadku zainteresowania zadaj nam pytanie z wykorzystaniem naszego Formularza kontaktowego (na stronie wybranego produktu kliknij na link: "Masz pytanie? Zapytaj nas"). Chętnie złożymy Ci ofertę.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel