ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

3 osobowe

( ilość produktów: 2 )

Piętrowe łóżka dla trzech osób

Planujesz urządzić sypialnię dla kilku osób, ale nie masz do zagospodarowania dużej powierzchni? Dobrym rozwiązaniem może być łóżko piętrowe 3-osobowe, dzięki niemu nawet w niewielkim pomieszczeniu będzie mogło komfortowo sypiać troje ludzi. Łóżka takie różnią się od ich dwuosobowych odpowiedników innym rozmieszczeniem posłań, co pozwala stworzyć większą liczbę miejsc do spania, przy stosunkowo podobnych wymiarach mebla.

Trzyosobowe łóżka - najlepsze w małym pokoju

Choć może wydawać się to rzadkim rozwiązaniem, łóżka piętrowe 3-osobowe można wstawiać do pokojów dziecięcych czy młodzieżowych. Jeśli masz trójkę dzieci oraz ograniczenia wynikające z niewielkiej przestrzeni mieszkalnej, warto zainwestować w taki mebel. Dzięki temu zaoszczędzisz przestrzeń pokoju. Będzie można inaczej ją wykorzystać, projektując wnętrze tak, by dać każdemu z jego mieszkańców własny kąt.

Rodzaje łóżek piętrowych 3-osobowych

Istnieje kilka rodzajów łóżek piętrowych, które pomieszczą trzy osoby. Najczęściej są to meble, w których zaplanowano trzy poziomy posłań, a do wchodzenia służy zamontowana po prawej lub lewej stronie drabinka. Dla większego komfortu wstawania możesz wybrać łóżko piętrowe 3-osobowe ze schodami. Model taki wykorzystuje schody, zamiast drabinki i sprawdzi się najlepiej w domach i mieszkaniach.

Modele dla trzech osób w stylu 2+1, gdzie dolne łóżko jest szersze, odpowiednie dla dwóch osób, a górne węższe, jednoosobowe, będzie to dobra alternatywa dla pensjonatów, w pokoju przeznaczonym dla rodziców z dzieckiem.

Trzeci rodzaj to łóżka, które na co dzień pełnią funkcję posłania dla dwóch osób, ale kryją w sobie wysuwane, trzecie miejsce. Takie wyjście będzie idealne, kiedy szukasz pomysłu na łóżko dla gościa, a ogranicza Cię przestrzeń.

Najlepsze zastosowanie, czyli gdzie łóżko piętrowe przyda się najbardziej

Częściej niż do mieszkań i domów wybiera się łóżko piętrowe trzyosobowe do umeblowania hoteli pracowniczych. Firmy zapewniające zatrudnionym zakwaterowanie, sięgają po to ekonomiczne rozwiązanie, by móc w niewielkich pokojach zorganizować komfortowe miejsce do wypoczynku, nie ograniczając przy tym przestrzeni życiowej.

Hotele i motele także coraz częściej inwestują w tego rodzaju meble. Można je spotkać w każdym schronisku na szlaku, gdzie każdy centymetr powierzchni jest zaplanowany. Dzięki temu może tam spędzić noc więcej turystów.

Trzyosobowe łóżko to także oczywisty wybór przy umeblowaniu pokojów w akademikach. Często niewielkie pomieszczenie, które zajmuje kilkoro studentów, aż się prosi, by wstawić tam tego rodzaju meble.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel