ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

2 osobowe

( ilość produktów: 8 )

Łóżko piętrowe dwuosobowe - komfort na małej przestrzeni

Spanie na piętrowych łóżkach kojarzone jest głównie jako rozwiązanie dla dzieci. Coraz większą popularność zdobywają łóżka dwuosobowe przeznaczonych do użytku przez osoby dorosłe. Jeśli zależy ci na przygotowaniu większej ilości miejsc noclegowych, wynajmujesz mieszkanie studentom albo mieszkasz ze współlokatorem i zależy wam na jak najlepiej zaplanowanej przestrzeni, zastawów się nad wyborem łóżka piętrowego dla dorosłych.

Kto wybiera łóżka piętrowe?

Wybór łóżka piętrowego przez osobę dorosłą to rzadkość. Jednak łóżka takie pomagają rozwiązać wiele problemów związanych z zakwaterowaniem wielu osób na niewielkiej przestrzeni.

Solidne łóżko piętrowe dla dorosłych może sprawdzić się w domu i mieszkaniu, jeśli jeden pokój zajmują współlokatorzy. Jest to też dobre rozwiązanie dla młodzieży. Małe mieszkania niosą za sobą konieczność współdzielenia pokoju przez dorastające rodzeństwo. Wyposażenie ich sypialni w łóżko piętrowe pozwoli lepiej zaplanować pozostałą przestrzeń.

Gdzie łóżko piętrowe dla dorosłych jest niezbędne?

Wiele hoteli pracowniczych wybiera łóżko piętrowe wysokie jako ekonomiczne i ergonomiczne rozwiązanie dla swoich pokoi. Takie meble będą się świetnie sprawdzać także w schronisku w górach i na szlakach, gdzie zatrzymują się turyści po długich wędrówkach.

Coraz częściej możemy znaleźć takie rozwiązanie w tradycyjnych hotelach i motelach. Właściciele inwestują w tego rodzaju meble, jeśli zależy im na ekonomii i wygodzie zakwaterowanych. Podobnie sprawa się ma z pensjonatami w miejscowościach turystycznych. W pokojach, w których postawisz łóżko piętrowe dla dorosłych, będzie łatwiej zakwaterować grupę znajomych czy rodzinę z nastoletnimi dziećmi.

Wymiary i idące za nimi ograniczenia

Jedynym ograniczeniem, kiedy chcemy wstawić do pokoju taki mebel, jest wysokość pomieszczenia. Pamiętajmy, że choć przypominają one wyglądem łóżka dziecięce, to są znacznie większe. Standardowo są wysokie na 160 - 180 cm, a nie zapominajmy, że osoba śpiąca na górnym posłaniu, chce mieć trochę przestrzeni. Takie rozwiązanie to również dobry wybór do mieszkań w kamienicach. Charakteryzują się one bardzo wysokimi sufitami i bez problemu pomieszczą łóżko piętrowe wysokie. Długość tych mebli to około 200 cm, a szerokie są zwykle na około 100 cm. Szczegółowe wymiary są zależne od modelu.

Decyzja o zakupie nowego mebla to ważna sprawa. Przemyśl dokładnie jego przeznaczenie. Chcesz urządzić wygodny pokój dla nastolatków? Meblujesz pokoje hotelowe lub pensjonat? Zastanów się nad wyborem dwuosobowych łóżek piętrowych przeznaczonych dla dorosłych. Bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie, które usprawni aranżację wnętrza.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel