ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

Łóżka piętrowe dla dzieci

( ilość produktów: 14 )

Łóżka piętrowe dla dzieci

Łóżka piętrowe to meble, których popularność nie słabnie. Najczęściej kupują je rodzice rodzeństwa, które będzie ze sobą dzieliło pokój. Takie rozwiązanie nie zajmuje wiele miejsca, ponieważ łóżko dla dwóch a nawet trzech pociech zajmuje tyle samo przestrzeni, ile model jednoosobowy. Dzięki temu nawet liczna gromadka lub rodzina, mieszkająca na małym metrażu jest w stanie wygospodarować wygodne i bezpieczne miejsce dla każdego domownika.

Nie tylko do spania

Mały użytkownik piętrowego łóżka zwykle twierdzi, że to jego ulubiony mebel w pokoju. Sympatia do łóżka piętrowego dla dzieci nie bierze się tylko z zamiłowania do wygodnego odpoczynku. Mebel, który posiada drabinkę jest również doskonałym miejscem do zabawy. Posiada wiele elementów, które nadają się do wspinania, wyjątkowo lubianego przez dzieci - bezpieczne barierki, okalające obie kondygnacje oraz słupki, które je łączą. Z tego powodu warto sprawdzić mebel pod kątem jego wytrzymałości. Łóżka piętrowe dla dzieci z kolekcji Thomas Möbel to solidne, klasyczne, drewniane meble. Wytrzymałość stelaża to nawet 160 kg na mebel, dlatego łóżko jest w stanie wytrzymać niejedną zabawę energicznych dzieci. Meble nadają się do dekorowania w dowolny sposób. Ponieważ mają standardowe wymiary, można pokusić się o ich ozdobienie zasłonkami, tunelami oraz innymi elementami, które zamienią miejsce do spania w atrakcyjny plac zabaw.

Bezpieczny sen

Zwykle producenci polecają, aby łóżko piętrowe dla dzieci kupić maluchowi, który ma już kilka lat i opanował swobodne wspinanie się po drabinie. Jest to kwestia jego bezpieczeństwa - mniejsze dziecko wymagałoby asekuracji dorosłego przy każdorazowym wspinaniu się na wyższą kondygnację. Jeśli jednak jedno dziecko swoim wiekiem pasuje już do tego typu wyzwań a drugie jest młodsze, można umieścić je na niższym miejscu do spania. Obie ramy łóżek dziecięcych są standardowo otoczone barierkami, które uniemożliwiają wyślizgnięcie się z łóżka podczas snu czy zabawy. Łóżka piętrowe dla dzieci Thomas Möbel to także bezpieczeństwo pod kątem jakości wykonania. Wszystkie meble mają wygładzone krawędzie, nie posiadają elementów wystających, niebezpiecznych dla dziecka. Do ich produkcji stosuje się drewno sosnowe, które ma opinię najbardziej zdrowego, również dla osób, borykających się z alergią. Łóżka są malowane nietoksycznymi farbami oraz lakierami.

Mebel wielofunkcyjny

Najlepiej inwestować w mebel, który może towarzyszyć dziecku przez kilka lat lub też posłużyć również jego rodzeństwu. Kolekcje łóżek piętrowych dla dzieci są pomyślane nie tylko o małych użytkownikach. To także doskonała opcja dla dziecka starszego. Co więcej, mebel piętrowy można wstawić również do pokoju jedynaka. Wystarczy wybrać łóżko na antresoli, w którym dolna kondygnacja ma inne przeznaczenie. Najczęściej jest to zabudowane biurko do nauki lub otwarta przestrzeń do wypoczynku. Można do niej wstawić kanapę, pufy lub kufry z przedmiotami dziecka.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel