ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

1 osobowe

( ilość produktów: 6 )

Jednoosobowe łóżko piętrowe - oszczędność miejsca

Planujesz urządzanie sypialni, ale chcesz by pokój ten spełniał jeszcze inną funkcję? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie zakup łóżka piętrowego. Nie, nie musisz dzielić sypialni ze współlokatorem, by używać takiego mebla. Łóżko piętrowe dla jednej osoby to mebel pozwalający na wydajną aranżację nawet małych przestrzeni.

Sypialnia i biuro w jednym

Spędzanie czasu w sypialni kojarzymy głównie ze snem. Dziś, kiedy coraz więcej osób wykonuje pracę zdalnie, pojawiła się potrzeba posiadania wygodnego biura w domu. Jeśli nie masz możliwości, by wygospodarować osobne pomieszczenie, zastanów się, czy twoja sypialnia może stać się rozwiązaniem problemu.

Niektóre modele łóżek piętrowych dla jednej osoby mają wbudowane biurka w przestrzeni znajdującej się pod częścią do spania. Wystarczy wygodne krzesło biurowe i dobre oświetlenie biurka, by kilka metrów powierzchni zamieniło się w przytulne biuro. Jest to rozwiązanie nieocenione w pokojach nastolatków i starszych dzieci, które mogą wykorzystać biurko do nauki lub rozwijania zainteresowań.

Jak zaaranżować przestrzeń pod łóżkiem-antresolą

W zależności od modelu, pod posłaniem będzie sporo miejsca do zagospodarowania. Biurka to najczęściej wybierany wariant, ale kreatywnie urządzane mieszkania pokazują, że możliwości jest więcej.

Pokój dziecka czy nastolatka wyposażony w łóżko piętrowe dla jednej osoby, aż się prosi o zorganizowanie w wolnym miejscu kącika do zabawy. Możesz wstawić tam kolorowe szafki, pufy, mały stolik i stworzyć idealne zacisze dla swojego dziecka.

Przestrzeń pod materacem można wykorzystać rekreacyjnie także w przypadku meblowania pokoju nastolatka lub dorosłego. Niewielka sofa lub wygodny fotel, po ustawieniu w wolnym miejscu, zapewnią przyjemny kącik, w którym poczytamy książkę, zrelaksujemy się przy muzyce i odpoczniemy.

Łóżko piętrowe dla jednej osoby - solidność i wygoda

Dobry mebel musi być solidny, łóżka dla dzieci przeznaczone są dla lżejszych użytkowników, ale w przypadku łóżek dla dorosłych, materiał i wykonanie to sprawa kluczowa. Wybierz łóżko dobrej jakości, a spędzisz w nim wiele przyjemnych i spokojnych nocy.

Drugą ważną sprawą przy zakupie łóżka piętrowego dla jednej osoby jest wygoda. Aby spać spokojnie, dobierz do swojego stelażu wygodny materac. Tutaj musisz kierować się własnymi preferencjami. Materac nie powinien być ani za miękki, ani za twardy. Idealny będzie wsparciem dla kręgosłupa i pozytywnie wpłynie na jakość snu.

Umeblowanie sypialni dla jednej osoby musi zaspokajać jej potrzeby. Wygodne łóżko piętrowe i kreatywne urządzenie przestrzeni pod posłaniem są kluczem do lepszego wykorzystania możliwości małego pomieszczenia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel