ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

Łóżka dla niemowląt - bezpieczne łóżka dla najmłodszych dzieci

( ilość produktów: 5 )

Łóżka dla niemowląt

Od łóżeczka dla niemowlaka do łóżeczka dla malucha

Wiele łóżeczek dziecięcych można przekształcić w funkcjonalne łóżko dla malucha za pomocą kilku prostych kroków i podstawowych narzędzi. Często jest to bardzo praktyczne, ponieważ rodzice nie muszą od razu kupować nowego łóżeczka, gdy dziecko nie jest już niemowlęciem i może samodzielnie chodzić. Pamiętajmy, że klasyczne łóżeczko bez barierki może być dla niego zagrożeniem. Jeśli dziecko potrafi już wstać, wyskoczenie z klasycznego łóżeczka nie stanowi już dla niego problemu, a to może być szczególnie niebezpieczne i bolesne. Ale nasze łóżeczka to prawdziwi mistrzowie szybkiej modyfikacji. Podstawę materaca można łatwo obniżyć. Dodatkowo, jeśli wyjmiesz jeszcze dwa szczebelki, dziecko może korzystać z własnego łóżka bez konieczności każdorazowego noszenia przez rodzica. Szczelina powstała po zdjęciu szczebli jest na tyle szeroka, że ??dziecko może samo położyć się do łóżka i wyjść z niego po śnie. W większości przypadków powierzchnia do leżenia o wymiarach 60 x 120 cm pozwala na korzystanie z łóżka aż do 3 urodzin.

Czy będzie pasować do innych mebli dziecięcych?

Czasami kupujesz wszystkie meble dziecięce od razu, ale czasami potrzebujesz tylko jednego elementu, aby skompletować zestaw mebli. Jeśli znajdujesz się w tej drugiej sytuacji, nie musisz się martwić o wybór jednego z naszych łóżek. Większość modeli jest odpowiednia zarówno dla dziewczynek jak i chłopców co jest szczególnie praktyczne, jeśli płeć dziecka nie jest jeszcze znana w momencie zakupu lub łóżeczko jest przeznaczone dla kilkorga dzieci różnej płci. Nie używamy kolorów, które mogą wskazywać na płeć dziecka. Dominuje u nas biel, szarość i naturalny kolor drewna. Motywy są albo neutralne (np. serce), albo ich nie ma. Choć może się to wydawać minimalistyczne, ma również praktyczny cel. Im mniej dekoracji, tym mniej czasu trzeba poświęcić na sprzątanie i czyszczenie powierzchni.

Dlaczego nasze łóżeczka dla niemowląt?

W dzisiejszych czasach można tanio kupić wiele mebli do pokoju dziecięcego przez Internet. Dostępne są produkty we wszystkich przedziałach cenowych, wykonane z różnych materiałów, przez różnych producentów. Co sprawia, że ??nasze produkty są tak wyjątkowe? Oferujemy wysokiej jakości meble do każdego pokoju dziecięcego, ale chcemy aby były dostępne w rozsądnych cenach. Zdajemy sobie sprawę, że przyszli rodzice mają dużo do zrobienia przed urodzeniem dziecka, dlatego chcemy, aby decyzja o zakupie była jak najłatwiejsza. Dlatego opracowaliśmy łóżeczka, które pasują do prawie każdego przewijaka, każdej garderoby dziecięcej, każdego biurka dziecięcego lub każdej komody dziecięcej . Więc jeśli chcesz kupić piękne meble online, zapoznaj się z ofertą naszych pięknych łóżeczek dla dzieci. Na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba. A jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych produktach, po prostu skontaktuj się z nami! Cieszymy się, że jesteśmy tu dla Ciebie!

Meble dziecięce z certyfikatem

Zanim produkty dla niemowląt i dzieci pojawią się w sprzedaży, muszą spełnić szereg wymagań i norm, które są znacznie bardziej restrykcyjne niż np. produkty dla dorosłych. Szczególną rolę odgrywa tutaj norma DIN EN 716-1: meble - łóżeczka dziecięce i łóżeczka turystyczne do pomieszczeń mieszkalnych. Wszystkie meble dla niemowląt i dzieci muszą spełniać bardzo surowe wymagania tego standardu, zanim będą mogły swobodnie krążyć na rynku. Podeszliśmy do tego tematu niezwykle poważnie i poświęciliśmy naprawdę dużo czasu, aby nic nas nie zaskoczyło.

Co to oznacza w praktyce? Szybkie wprowadzenie nowego mebla dziecięcego na rynek nie jest naszym priorytetem. Spędziliśmy rok na szczegółowym dopracowywaniu naszych produktów. Później poddaliśmy je testom i na końcu certyfikacji. Dzięki temu możemy zaprezentować przemyślane i sprawdzone pod każdym względem rozwiązania, które są nie tylko piękne i estetyczne, ale także bezpieczne, praktyczne i ekonomiczne.  

Kocotkids Certyfikat EN 716-1

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel