ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

Meble systemowe

( ilość produktów: 4 )

Wszystkie meble dostępne w naszym sklepie zakupić można zarówno osobno, jak i w komplecie. Sposób wyboru wyposażenia do pokoju jednak zależy stricte od klienta, który może zarówno pragnąć urządzić swoje mieszkanie “po swojemu” dobierając każdy element wyposażenia na własną rękę, jak i wykorzystując gotowe projekty przygotowywane przez projektantów i designerów. Meble systemowe mogą często okazać się dobrym wyborem w momencie, kiedy planujemy urządzić swój pokój albo i całe mieszkanie w jednym, konkretnym stylu. Opierając się wtedy na konkretnej kolekcji, możemy mieć pewność, że nie popełnimy błędu dobierając do siebie zupełnie niepasujące elementy.  

Oczywiście wybierając kategorię “meble systemowe” wcale nie jesteśmy zmuszeni zakupić cały system jednej kolekcji. Kategoria ta bowiem segreguje wszystkie meble w naszym sklepie pod kątem stylu w jakim są wykonane. Nie brakuje tu zarówno mebli w stylu prowansalskim z jasnymi frontami i nieco ciemniejszymi blatami w ładnym odcieniu naturalnego dębu, mebli o wyglądzie naturalnego lakierowanego drewna i lekkiej konstrukcji, ciemniejszych i masywnych mebli o stylowej konstrukcji, jak i zupełnie nowoczesnych zestawów o prostej konstrukcji i mało zdobionych, jasnych frontach, które doskonale skomponują się z kolorowymi dodatkami. Wszystkie meble dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, oferując możliwość dopasowania się do wnętrza jak i gustu klienta. 

Wybierając meble z danego systemu można liczyć nie tylko na ich wygląd utrzymany w konkretnej, jednej konwencji, ale i na solidne wykonanie. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasi klienci mogli cieszyć się nowymi meblami przez kilka, kilkanaście lat a ich wytrzymałość przełożyła się na niezmieniony pod wpływem czasu wygląd.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel