ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

Sypialnia

( ilość produktów: 133 )

Piękna sypialnia to marzenie każdego z nas. Chcemy, aby pomieszczenie w którym spędzamy noce było naszym azylem i tworzyło piękną atmosferę. Pragniemy też, żeby noc przynosiła nam wypoczynek i pełen relaks - tak, abyśmy mogli każdego dnia wstępować w nowy dzień z siłą i uśmiechem na twarzy. Możemy uzyskać ten efekt wyłącznie dobrze się wysypiając. W tym celu warto zadbać o dobre łóżko, odpowiednio dobrane nie tylko do naszego gustu, ale przede wszystkim do potrzeb oraz wymiarów. Właściwie wybrane łóżko i wygodny materac, albo rozkładany narożnik dobrej jakości, oferujący wsparcie dla pleców podczas snu, potrafi zdziałać cuda dla naszego zdrowia i samopoczucia. Warto zatem zadbać o zakup naprawdę komfortowego łóżka do sypialni a także do pokojów dzieci. Ładne, doskonale dobrane i spełniające nasze potrzeby łóżko to także doskonała baza dla ładnego wystroju sypialni. Z kolei decyzja o zakupie nowego łóżka jest idealnym powodem do tego, aby nieco odnowić i ładnie urządzić całą przestrzeń. Wyposażenie pokoju w którym śpimy my, czy też nasze dzieci, w meble miłe dla oka, ładny kolor ścian, w którym przyjemnie się czujemy i pasujące do wnętrza ozdoby bez trudu stworzy w naszej sypialni przyjemną i piękną atmosferę, do której z chęcią będziemy wracać każdego wieczora, a nocny sen stanie się o niebo lepszy i bardziej relaksujący.  

Wygodne łóżka i narożniki

Odwiedzając kategorię “sypialnia” w naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę najrozmaitszych łóżek i narożników z funkcją spania cechujących się ogromną wygodą. Wszystkie oferowane przez nas meble tworzone są przez doświadczonych i profesjonalnych stolarzy i producentów meblowych, przez co odznaczają się trwałością na lata, ładnym wyglądem oraz znakomitą jakością wykonania. To nowoczesne modele, których wzornictwo inspirowane jest najnowszymi trendami. Pośród łóżek, w dedykowanej urządzaniu sypialni kategorii, można również trafić na najróżniejsze modele niskich łóżek pojedynczych dla dorosłych, które są idealne między innymi do pokojów nastolatków, łóżek podwójnych dla dorosłych dostępnych w różnych opcjach - zarówno oferujących dużą powierzchnię do spania jako łóżka małżeńskie, a także łóżek z wysuwaną powierzchnią do spania, piętrowych łóżek dla dorosłych i dzieci sprawdzających się idealnie w pokojach dla rodzeństwa, a także szereg wzorów łóżeczek dziecięcych. Wszystkie te modele dostępne są w naprawdę dużej gamie kolorystycznej umożliwiającej dobranie ich do najróżniejszych wnętrz i stylów aranżacji. Niemal wszystkie łóżka dostępne w naszym sklepie można kupić w dziewiętnastu różnych wersjach kolorystycznych, począwszy od surowego drewna, zabezpieczonego nietoksycznym lakierem z atestem, przez odcienie sosny, dębu, orzecha, buku czy kilku innych typowo kolorowych barw.  

W pakiecie z wygodnym materacem

Wybierając łóżka, łóżeczka, łóżka piętrowe czy narożniki z funkcją spania w naszym sklepie bez trudu można znaleźć model idealny dla siebie, nie tylko ze względu na bardzo różnorodną kolorystykę. Wszystkie oferowane meble do sypialni można nabyć w bardzo wielu rozmiarach z idealnie dopasowanym materacem zapewniającym komfort wypoczynku. Dobranie odpowiedniej długości i szerokości łóżka jest bowiem kluczowe dla dobrego snu – jeśli nie mamy zapewnionej wystarczającej ilości miejsca niemożliwe jest skuteczne wypoczywanie, jak i dobry sen. Nie wspominając już o wymiarach pomieszczenia, w którym planujemy postawić dane łóżko czy też narożnik z funkcją spania. Nasze łóżka zapewniają także wygodę i komfort użytkowania, ponieważ stelaż każdego pojedynczego modelu zapewnia nośność ponad 160 kg. W sprzedaży posiadamy również łóżka trzyosobowe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Są to wersje piętrowe posiadające trzy piętra do spania. To opcja idealna do akademików, hosteli, pokojów dla rodzeństwa, a nawet pokojów gościnnych. Wszystkie znajdujące się tej kategorii łóżka zapewniają maksimum wygody w rozsądnej cenie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel