ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

Lustra

( ilość produktów: 7 )

Lustro jest pięknym elementem ozdobnym, który można z powodzeniem zawiesić właściwie w każdym pomieszczeniu, począwszy od garderoby, przez łazienkę, a na salonie i sypialni kończąc. Lustra najczęściej i najchętniej wieszamy w łazienkach, gdzie zdecydowanie najbardziej ich potrzebujemy. Łazienka jest bowiem miejscem, w którym nie tylko dokonujemy codziennej toalety, ale i miejscem, które sprawdza się jako domowy salon kosmetyczny. Poza łazienką oczywiście drugim najpopularniejszym miejscem jest garderoba czy przedpokój, hol w domu lub mieszkaniu a także sypialnia, czyli miejsca, w których najczęściej przebieramy się i ubieramy - przecież każdy z nas przed wyjściem chce skontrolować swój wygląd.

W naszej ofercie produktów w zakładce “lustra” znaleźć można kilka modeli dopasowanych do linii mebli, które posiadamy w sprzedaży. Lustra te dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Większość z nich to klasyczne, prostokątne lustra w drewnianych, solidnych ramach, dopasowane do konkretnych kolekcji. Dzięki temu, można bez trudu dobrać lustro do wcześniej zamówionych mebli w danym stylu bez obawy o to, że nie będzie ono pasowało do naszego wnętrza.

Lustra które oferujemy, podobnie jak stoły, krzesła czy komody, to meble wytrzymałe i wykonane z dużą starannością i dbałością o szczegóły, co przekłada się nie tylko na ich ładny i ekskluzywny wygląd, ale i na wytrzymałość.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel