ul. NOWOGRODZKA, nr 50/54, lok. 515, 00-695 Warszawa

Warunki dostawy i wysyłki

Warunki dostawy i wysyłki


Dostawa towarów odbywa się pod adres podany przez klienta, chyba że uzgodniono inaczej. Podczas przetwarzania transakcji decydujący jest adres dostawy podany w przetwarzaniu zamówienia sprzedawcy.

Jeśli firma transportowa odeśle towary do sprzedawcy, ponieważ dostawa do klienta nie była możliwa, klient ponosi koszty nieudanej wysyłki. Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient nie ponosi odpowiedzialności za okoliczność, która doprowadziła do niemożności dostawy lub jeżeli czasowo uniemożliwił mu przyjęcie oferowanej usługi, chyba że sprzedawca ogłosił usługę z odpowiednim wyprzedzeniem miałem. Ponadto nie dotyczy to kosztów wysyłki, jeśli klient skutecznie skorzysta z prawa do rezygnacji. Jeśli klient skutecznie skorzysta z prawa do rezygnacji, koszty wysyłki w obie strony podlegają zasadom określonym w polityce anulowania sprzedającego.

Odbiór osobisty nie jest możliwy ze względów logistycznych.

Dostarczymy Twoje zamówienie w Polsce za darmo do drzwi Twojego domu.

Czas dostawy w zależności od wybranego produktu wynosi od 3 do 30 dni roboczych.

Sklep internetowy Thomas Möbel - dostawy w EU

Zamówiony towar dostarczamy również za dodatkową opłatą do wszystkich krajów w Unii Europejskiej, Szwajcarii i Lichtensteinu. Koszty wysyłki w przypadku dostaw poza Polską zależą od wartości towaru, jego gabarytów oraz odległości. W przypadku zainteresowania zadaj nam pytanie z wykorzystaniem naszego Formularza kontaktowego - chętnie złożymy Ci ofertę.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel