• Polecamy

Polecane

Thomas Möbel to sklep z uniwersalnymi meblami do wnętrz mieszkalnych oraz użytkowych. Od lat staramy się nie tylko wspierać gusta naszych klientów, oferując estetyczne i niezwykle funkcjonalne wyposażenie wnętrz. Projektujemy zgodnie z nowoczesnymi trendami, sugerując jak najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Stąd zakładka Polecane, w której można znaleźć najbardziej funkcjonalne propozycje.

Praca w domu

Zdarza ci się pracować po godzinach, albo przynosić pracę do domu? A może pracujesz zdalnie i twoje jedyne biuro jest właśnie tam, gdzie mieszkasz? Jeśli wybrałeś taki model pracy, w którym można ją wykonywać we własnych czterech kątach, postaw na wygodę. Pomogą ci w tym polecane fotele do pracy. W aranżacji wygodnego i praktycznego w użytkowaniu kącika do pracy przydają się nowoczesne fotele o wielu dodatkowych funkcjach. Są ergonomiczne i łatwo dopasowują się do naszego kręgosłupa. Proste kształty, które łatwo wpasować w przestrzeń pokoju dziennego, salonu czy gabinetu zachwycą niejednego pracownika biurowego. Tradycyjne nogi foteli warto zastąpić kółkami, które nie niszczą paneli oraz wykładziny. Nowoczesny design tych mebli to ich dodatkowy atut. Fotele Thomas Möbel świetnie pasują do dużych gabinetów oraz pomieszczeń o ograniczonym metrażu.

Uniwersalna elegancja

Oszczędne wzornictwo, ciekawe detale i popularne kolory to wyznaczniki, jakimi kierujemy się projektując kolekcje meblowe. Nowoczesne meble powinny posiadać wiele walorów, dzięki którym można je swobodnie wykorzystać w domowej przestrzeni. Zawsze modne będą naturalne kolory drewna, jak również zestawienia z bielą lub szarością. Łatwo można tworzyć z nich nowe aranżacje, lub też wpasować w te, już istniejące. To baza do wnętrz klasycznych, ale także nowoczesnych i klimatycznych. Dużym powodzeniem cieszą się również meble o matowym wykończeniu, bądź łączone z metalem. Jednak estetyka nie jest jedynym powodem, dla jakiego warto zwrócić uwagę na konkretny mebel. Ważna jest również wygoda użytkowania mebli. Warto zainwestować w modele, które posiadają szuflady, szafki, półki jak również schowki. Dzięki nim nie grozi nam bałagan nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Najbardziej lubiane

Wśród mebli szczególnie polecanych są te, które można z łatwością dopasować do większości pomieszczeń. Regał lub komoda idealnie pasują do salonu, pokoju dziennego lub dziecięcego. Ale mogą znaleźć się również w sypialni a nawet przedpokoju. Łatwość, z jaką można zmienić miejsce przeznaczenia mebla to duży plus naszych mebli. Dzięki temu można całkowicie odmienić wygląd swojego mieszkania bez dużych inwestycji oraz nakładu pracy.

de-pp-logo-150px(21).png