• Łóżka niskie dla dzieci

Chcemy zawsze, aby nasze dzieci dobrze się rozwijały, a w każdy dzień wkraczały wypoczęte i uśmiechnięte.  Ten efekt możemy uzyskać wyłącznie umożliwiając im dobry sen każdej nocy. W tym celu warto zadbać o dobre łóżko, odpowiednio dobrane do potrzeb oraz wymiarów naszych dzieci. Wszystkie meble do sypialni jakie oferujemy można bowiem kupić w bardzo wielu rozmiarach z idealnie dopasowanym materacem zapewniającym komfort wypoczynku. Należy pamiętać, że łóżko musi odpowiadać zwłaszcza długością wzrostowi naszej pociechy, tak aby mogła spać w pełni zrelaksowana. 

 

Ładne, doskonale dobrane i spełniające nasze potrzeby łóżko to także doskonały akompaniament dla ładnego wystroju sypialni. Pośród łóżek dla dzieci, jakie znaleźć można w naszym sklepie  i na naszej stronie internetowej w dedykowanej urządzaniu dziecięcego pokoju kategorii, trafić można na naprawdę najróżniejsze modele niskich łóżek i łóżeczek dziecięcych w różnym stylu. Wszystkie dostępne są w ogromnej gamie kolorystycznej, w dziewiętnastu różnych barwach, począwszy od surowego drewna, zabezpieczonego nietoksycznym lakierem z atestem, przez odcienie sosny, dębu, orzecha, buku czy kilku innych typowo kolorowych barw. 

 

Wszystkie dostępne w sprzedaży meble wytwarzane są przez profesjonalnych producentów, co jest gwarancją bezpiecznego użytkowania i trwałości na lata. Ponadto wszystkie modele odznaczają się ładnym wyglądem, dobrą jakością wykonania, a także nowoczesnym wzornictwem inspirowanym najnowszymi trendami. Łóżka w naszym sklepie wytwarzane są z drewna, co z całą pewnością podnosi ich jakość i wytrzymałość. Pojedynczy stelaż bez trudu jest w stanie utrzymać ciężar  nawet 160 kg. 

de-pp-logo-150px(21).png