• Bestsellery

Bestseller

Sklep Thomas Möbel specjalizuje się w dostarczaniu uniwersalnych mebli do pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Aranżacja nowoczesnych wnętrz to wyzwanie, któremu chcemy sprostać w naszych kolekcjach. Tworzymy meble funkcjonalne, estetyczne, które są dostępne w rozsądnych cenach. Współczesny design wymaga od nas coraz więcej. Meble muszą być nie tylko pojemne, ale również atrakcyjnie wykonane.

Funkcjonalnie i pięknie

Estetyka oraz funkcjonalność i ergonomia – to cechy, które łączą wszystkie propozycje mebli Thomas Möbel. Poszczególne elementy nadają wnętrzu niezwykłego charakteru i z powodzeniem służą przez wiele lat. Wysoka jakość materiałów, stosowanych do produkcji, jak również efektowne ich zestawienie sprawia, że wyróżnia nas wyjątkowa elegancja. Nie skupiamy się na jednym, dominujący stylu, dlatego polecane meble to przekrój wielu trendów, popularnych wśród klientów. Propozycje sklepu docenią zarówno miłośnicy stylu klasycznego jak i nowoczesnego wnętrza. Propozycje są pomyślane kompleksowo, można przy ich pomocy urządzić dowolne pomieszczenie od sypialni i salonu, po pokój dziecięcy, domowe biuro a nawet miejsca użyteczności publicznej. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór modnych i niedrogich mebli, które łatwo łączyć w nowe aranżacje lub zestawiać z elementami, które już stanowią wyposażenie wnętrza.

Indywidualizacja przestrzeni

Jako producent mebli mamy świadomość, że każda rodzina jest inna. Potrzeby poszczególnych domowników również różnią się pomiędzy sobą. Dlatego meble z kolekcji powinny nadawać się do dowolnych konfiguracji w obrębie każdego pomieszczenia. Komoda nie musi być koniecznym elementem sypialni. Jeśli jest mała, można ten mebel przenieść do pokoju dziennego. Aranżacje, przy użyciu naszych mebli powinny zapewniać pełną indywidualizację przestrzeni. To ważne zwłaszcza w rodzinie, która posiada niewielki metraż, zatem poszczególni domownicy muszą dzielić pokój z dodatkowymi osobami. Meble, które wybiorą pod swój gust dają możliwość stworzenia własnego, charakterystycznego kącika w obrębie pokoju. Miejsca, do którego chętnie będzie się wypoczywać, komfortowego na miarę naszych potrzeb. To oznacza między innymi możliwość swobodnego zmieniania poszczególnych elementów, ich przesuwania lub przenoszenia do innego pomieszczenia.

Nasze bestsellery

Thomas Möbel to meble, które pasują do każdego wnętrza. Wśród prawdziwych bestsellerów są uniwersalne, niskie stoliki, idealne do kącika kawowego lub kompletu wypoczynkowego. Niesłabnącym powodzeniem cieszą się również solidne, drewniane łóżka piętrowe, zarówno w opcji dla dzieci, jak i dorosłych. Wyjątkowo dobrze przyjęto również nasze fotele do biurka. Można przy nich nie tylko pracować, ale również wypocząć. Fotele są ergonomiczne, przyjazne dla kręgosłupa. Posiadają wiele regulacji, które można dopasować do indywidualnych upodobań zwłaszcza, jeśli będą użytkowane przez więcej niż jedną osobę. Lista bestsellerów zmienia się w zależności od gustu i zapotrzebowania naszych klientów.

de-pp-logo-150px(21).png