• Inne meble

Zakładka inne meble powstała z myślą o meblach i elementach wystroju dostępnych w ofercie naszej firmy, które jednak nie pasują do innych zestawów lub wręcz przeciwnie - pasują do wszystkich. Inne meble zatem mają za zadanie ułatwić przeglądanie oferty naszej strony i sprawić, aby była ona przejrzysta i zrozumiała dla każdego.

 

Zapraszamy więc do częstego odwiedzania tej kategorii, ponieważ będą się w niej ukazywać się małe nowości dostępne w naszym sklepie, jak i meble najbardziej uniwersalne, takie jak np. lustra. Wszystkie znajdują ogromne zastosowanie w każdym mieszkaniu i nie mogą być pominięte w ofercie sklepu, który poważnie podchodzi do wyposażania mieszkania i pragnie oferować swoim klientom jak najlepsze rozwiązania i pomysły ułatwiające ich życie. Warto także wspomnieć, że wszystkie meble, jakie znajdują się na stronie naszego sklepu wykonywane są z najwyższą starannością, dbałością o szczegóły.

 

Lustra

Lustro praktycznie pasuje do każdego pomieszczenia. Oczywiste jest, że najczęściej i najchętniej wieszamy je w łazienkach, gdzie zdecydowanie najbardziej ich potrzebujemy. Łazienka jest bowiem miejscem, w którym nie tylko dokonujemy codziennej toalety, ale i pomieszczeniem, które sprawdza się jako domowy salon kosmetyczny - to tutaj każdego dnia kobiety malują się i wykonują makijaż, czeszą się i stylizują włosy czy przymierzają ubrania, mężczyźni z kolei golą swoje twarze, stylizują fryzury czy pielęgnują zarosty. Bez lustra wszelkie te działania byłyby bardzo trudne, o ile nie niemożliwe.

 

Lustra jednak nie tylko w łazience okazują się niezbędne i nie tylko w niej znajdują swoje zastosowanie. Niewątpliwym jest fakt że lustra, często jako duże tafle pokrywające całą ścianę są nieodłącznym elementem wystroju garderoby czy dużej szafy z ubraniami. Dzięki ich obecności bez trudu możemy dobierać odpowiednie stroje oceniając swój wygląd.

 

Również przedpokoje, korytarze czy hole są miejscami, w których również nie brakuje luster. Dzięki tym umiejętnie rozmieszczonym zwierciadłom można z powodzeniem przygotować się do wyjścia sprawdzając swój wygląd.  

 

Stosunkowa mniejsza liczba osób decyduje się na zawieszenie lustra w salonie czy pokoju dziennym. W takich miejscach zwykle traktowane jest jako element typowo ozdobny, który z kolei służy powiększeniu pomieszczenia optycznie, dodaniu mu szyku i stylu. Lustra z powodzeniem można także wieszać w innych pomieszczeniach, również jako ozdobny element dodający nieco urody przestrzeni, w której się znajduje.  

 

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wachlarz luster w drewnianych ramach. Modele te dostępne są w kilku wzorach. Na specjalne zamówienie wykonywane są w różnych kolorach, tak aby dopasować się do motywu przewodniego obecnego w mieszkaniu klienta lub też aby stanowić jednolity zestaw z innymi zamówionymi u nas meblami.

de-pp-logo-150px(21).png