• Pascal

Monochromatyczny kolor mebli, klasyczna forma i proste fronty są najbardziej stylowym wyborem i jednocześnie takim, który jest bardzo uniwersalny. Proste, jednokolorowe meble które dodatkowo dostępne są w naturalnych odcieniach drewna, pasują zarówno do ścian w zdecydowanych kolorach, jak i do wnętrz, w których królują biele i pastele. Kolekcja mebli Pascal w klasycznym stylu to właśnie taka uniwersalna, ale jednocześnie bardzo  elegancka i stylowa linia mebli. Szykowny kredens z przeszkleniami, oryginalny dwudrzwiowy barek czy też klasyczna witryna - słupek to meble, które nadadzą każdemu wnętrzu przyjemnego dla oka wyglądu i stylowego charakteru. Wystarczy jedynie wybrać spośród dostępnych w kolekcji mebli te, które spełnią nasze potrzeby i oczekiwania. 

 

Duży wybór dostępnych elementów pozwala na dowolne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu. W kolekcji mebli Pascal nie brak stołów z krzesłami w kilku rozmiarach idealnych do jadalni, salonu czy kuchni, stylowych barków i witryn z przeszkleniami, pojemnych szaf ubraniowych i komód o dużej pojemności czy stolików kawowych. Zastosowane w kolekcji wzornictwo daje możliwość dowolnej aranżacji jadalni lub salonu, a nawet sypialni. Dzięki stonowanej i jednolitej kolorystyce dębowej meble te są na tyle uniwersalne, że bez trudu będzie można dobrać do nich wymarzone łóżko, meble wypoczynkowe, fotele biurowe, czy zestaw mebli kuchennych w celu stworzenia ładnego aneksu.  

 

Dbając o zachowanie konwencji i eleganckiej formy, w kolekcji Pascal zastosowano wysokiej jakości okucia. Specjalny system zamykania drzwi pozwala domykać je cicho i delikatnie. System ten został również zastosowany w prowadnicach szuflad, dzięki czemu pozwala unikać niszczenia się mebli. Korpus wykonany jest z płyty komórkowej o dużej wytrzymałości i trwałości, w witrynach zastosowano półki w naturalnej okleinie a także białe, okienne szyby dodające im stylu. Każdy mebel z kolekcji Pascal znajdzie swoje zastosowanie we wszystkich domach i mieszkaniach dzięki swojej uniwersalności. 

dotpay_b8_195x97_eng(5).png