• Galia

Wystrój mieszkania w stylu prowansalskim to ładny i uroczy styl przywodzący na myśl sielskie pola i łąki południowej Francji. Styl ten charakteryzuje się jasnymi i pastelowymi kolorami, uroczą, delikatną linią, motywami kwiatowymi i naturalnością, która ma w sobie dużo stylu i szyku. Kolekcja mebli Galia to właśnie taka utrzymana w stylu prowansalskim, elegancka i stylowa linia mebli, która z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom tak delikatnego i eleganckiego stylu. Meble Galia utrzymane są w jasnej kolorystyce matowej bieli z ciemniejszymi blatami w kolorze naturalnego dębu, dodającymi im sielskiego klimatu. Charakterystyczna „nierówna” struktura krawędzi blatów wyróżnia tę kolekcję spośród innych mebli i nadaje jej lekkości. 

 

Szykowny i elegancki profil tych mebli nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i lekkości, którą wystarczy jedynie nieco przyozdobić świeżymi kwiatami w wazonie czy delikatnym jasnym obrusem na stole. Duży wybór dostępnych w całym zestawie elementów, takich jak komody, szafy, półki w różnych rozmiarach, szafki, stoły i krzesła i wiele innych pozwala na indywidualne zagospodarowanie przestrzeni w pokoju o dowolnym przeznaczeniu. Dzięki mnogości mebli styl ten można też przenieść na inne pomieszczenia, wybierając te meble, których potrzebujemy. Zastosowane w kolekcji tej prowansalskiej linii mebli wzornictwo daje możliwość dowolnej aranżacji jadalni lub salonu, a nawet sypialni, w momencie dobrania pasującego łóżka i kilku dodatków. Ze względu na kolorystykę nie będzie trudne także dopasowanie koloru ścian czy mebli wypoczynkowych do zakupionego zestawu. 

 

Dbając o komfort użytkowania mebli w kolekcji zastosowano wysokiej jakości okucia, które dostępne są w kolorze patynowanego mosiądzu. Specjalny system zamykania drzwi a także szuflad pomaga zamykać je cicho i bezpiecznie, co też minimalizuje ryzyko uszkodzenia.  Sposób w jaki są wykonane z kolei zapewnia im długą żywotność i wytrzymałość. Są to meble do każdego wnętrza i dla każdego klienta, które z pewnością zostaną docenione. 

de-pp-logo-100px(4).png